קוריאן הינו חומר שפותח בחברת DU PUNT.

 

לפני 30 שנה פותח משטח זה עבור סביבות קשות כגון מטבחים, אמבטיות ועוד ומשווקת בעולם משנת 1971.

 

קוריאן הינו חומר משי ונעים מאוד למגע, המוצא במגוון צבעים עשיר.

קוריאן מורכב ממינרלים משולבים בחומרים אקריליים אשר יחד יוצרים חומר קשיח ביותר הומוגני ומוצק, ללא נקבוביות.

 

הקוריאן מצטיין בעמידות גבוהה בתנאי שימוש קשים , אינו מתקלף או מתכלה ואינו מקבל סימני חריכה. הוא ניתן לחיתוך ועיבוד גילוף והדבקה ומאפשר ליצור משטחים וצורות ללא הגבלה תוך צומת לב מקסימאלית לפרטים.

 

עם חומר זה תוכלו לממש כל דרישה עיצובית כשאתם משוחררים מהאילוץ להתאים רעיונות לחומר.

 

יתרונות קוריאן נוספים:

 

ההיגיינה בקוריאן

התקנת הקוריאן היא הומוגנית כמקשה אחת ללא חיבורים מורגשים במשטח ללא נקבוביות וללא פתחים, דבר זה מונע הצטברות בקטריות, עובש וחיידקים נוספים , ניתן לחבר משטחים באמצעות דבק קוריאן מיוחד, כך שיתקבל משטח בכל צורה או גודל ללא תפרים וחיבורים מורגשים. כמו כן ניתן לכופף אותו בטכניקה מיוחדת בחום על מנת לקבל צורות מעוגלות. התוצאה המתקבלת היא גימור אחיד ומושלם ללא כל חריץ או תפר.

 

הקוריאן קל מאוד לניקיון, ניתן לנקות את המשטח עם כל חומר ללא חשש.

לקוריאן יש חוסן רב והוא מסוגל לעמוד בפני שחיקה וסדקים במשך זמן רב, ניתן להחליף את מקום התקנת המשטח ועדיין לשמור על המראה שלו במיטבו. כמו כן במידה וניגרם פיצוץ במשטח ניתן לתקנו ולאחר מכן לבצע ליטוש של המשטח - התוצאה המתקבלת היא משטח ללא פיצוץ ללא שריטות ומבריק.

קוריאן אינו חומר רעיל ואינו גורם לתגובה אלרגית. חומר זה גם משמש לאפליקציות עדינות כגון חיפוי קירות משטחי עבודה באזורים רגישים, חדרים נקיים וסטריליים, כגון חדרי טיפול נמרץ ומיון. 

אודות

נהור עיצוב בקוריאן

052-4049777​